| Emilia02 a întrebat:

Azi e ziua unde-i prietene.si as vrea sa ii trimit ceva saptamana astalaughing( pentru ca stam departe una de alta.).Dec.vreau niste idei de cadouri care as putea sa i-le fac eusad...pentru ca vreau sa fie ceva mai special.sa ii aduca aminte de prietenia noastra! cele mai bune idei >funditabig grin

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Pai poti sa-i faci:
-o bratara. Iei si u o panglica cam de marimea maini ei si faci niste litere din carton si le capsezi pe bratara.Literele alea sa formeze "La multi ani!" sau Numele ei+numele tau sau etc
-poti sa-i mai faci un lantic cu margelute si tot felul.
-poti sa iei un creion(pe care nu l-ai folosit) normal si sa lipesti in varful lui puf si pe el sa ii scrii numele prietenei tale.Si il mai dai cu sclipici etc.
-Poti sa iei o poza cu voi doua si s-o decorezi amuzant(deasupra parului sa pui puf sau sa faci 2 cerculete mici din hartie si sa le pui ca cercei in poza, etc.)Si dedesubt sa scrii amuzant "La multi ani!" sau pe dosul pozei.
-poti sa iei un poster cu 2 actori/cantareti de-a ei preferati(in acelasi poster nu separat) si sa decupezi dintr-o poza fetele voastre si sa le pui deasupra fetelor celor din poster.Si dedesubt mare sa scrii "La multi ani Madonna(de ex) de la Lady Gaga(de ex)"
Sper sa-i placa! Succes!
PWP kiss

| iushsm a răspuns:

1.Poti sa cumperi de la magazin o rama simpla iar tu sa o decorezi si sa pui o poza cu voi doua.
2.Se gasesc la magazin lantisoare care se deschid si poti pune doua poze in el:una cu tine si una cu ea.
3. Poti sa ii iei o bratara, va tine mult la ea pentru ca e de la tine.
4. Poti cumpara diferite lucruri simple de la magazin si sa le decorezi chiar tu, cred ca i-ar placea prietenei tale.