| George387r7 a întrebat:

Azi m-a intrebat tata daca vreau tatuaj, ca ma lasa sa am unul.Eu am zis ca nu vrea, ca mi-a fost frica sa ii zic ca vreau.Acum nu stiu cum sa ii spun ca vreau.

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Cati ani ai in primul rand! Dacă tatăl va spune nu va fi pentru ca probabil ești minor

| 1onur a răspuns:

Un tatuaj nu se face de ochii lumii că sa vadă lumea și să știe lumea că nu trăiește pentru lume cu tatuajul ăla.

Un tatuaj se face cu toată inima și tot sufletul tău cu Adevărat da cu Adevărat daca iubești cu Adevărat pe cineva și îl lași toată viața ta pe mâna eu am unul și nu regret niciodată că l-am făcut și decât ori mă uit la el zâmbesc și sunt fericit cu Adevărat și chiar o să-mi mai fac unul cu chipul ei acum.