| Mirela14 a întrebat:

Azi m-am bronzat ff bine si nu vreau sa mi se jupeasca pielea de pe spate. Ce pot sa fac? fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| byaaaa a răspuns:

Acel strat de piele arsa, care trebuie sa se duca, tot se va duce, n-ai ce-i facestraight face. Tot ce poti sa faci, e sa te dai cu o crema hidratanta sa te dai cu putin iaurt sau chiar sa faci un piling (daca nu te ustura zonele arse ), ca pielea ta sa arate mai bine, din punct de vedere estetic si sa fie mai hidratata, mai fina. :X
Bafta!

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Da-te cu o crema pentru dupa plaja. Este eficienta. Funda?

| GuitarCutie a răspuns:

Aplica Crema "Dupa Plaja Gerovital Sun". Costa doar 14 lei.

http://www.icosmetice.ro/603-lapte-reparator-dupa-plaja-gerovital-sun.html

| StefanaR a răspuns:

Foloseste crema de protectie solara.