| Mikkaa a întrebat:

Azi m-am certat cu prietena mea care se spune ca e cea mai buna.Mam certat petrucca cu citeva zile in urma am intrebat-o daca poate sa mearga cu mine undeva(simbata)si ea a zis sigur ca merg, astazzi o intreb dar ea zice ca nustie.dar imi trebuie urgent sa ma duc cu cineva.si i-am zis auzi draga trebuia sa spui...i-am raspuns vulgar,,, caci sincer uneori ea doreste sa fie in centrul atentiei....se alinta, mereu cind o intreb sau ii dau un sfat..raspunde de parc i-as fi datoare.Nu cred sa ma mai impac cu ea,nu doresc,ziceti-mi daca am procedat corect, sau dati-mi un sfat ce sa fac,, sa continui prietenia cu ea sau sa-i zic adio

Răspuns Câştigător
| OoRzVoO a răspuns:

Uneori intr-o prietenie adevarata mai sunt inpasuri, parerea mea e ca are ceva de facut si nu poate merge sau are un motiv, pentru un simplu fapt ca nu te-a insotit undeva sau nu sa tinut o data de cuvant nu are rost sa stricati o prietenie - Eu te-am sfatuit de aici e alegerea ta! Numai Bine!

| ErickEmil a răspuns (pentru OoRzVoO):

Inaine de P si B se pune intotdeauna M, just to say big grin

2 răspunsuri:
| BlackVampire13 a răspuns:

Daca v-ati certat asta nu inseamna ca nu trebuie sa va mai impacati.Incerca și discuta cu ea aceasta problema și incercati sa va intelegeti una pe cealalta.