| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am simtit rau de tot, dar nu fizic. M am simtit ca atunci cand am fost in depresie asa ca mi am luat niste tigari si alcool. Tigarile sunt nouatra caci alcoolul il consumam de vreo luna mai des. Si mi am dacut de cap sub un pod.
Hainele mele inca nu au prins mirosul insa daca il vor prinde ce scuze as putea spune mamei

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

"Un barbat matur in toate privintele, face ce vrea si-si asuma toate consecintele"

| cevdet a răspuns:

Mai bine renunta si nu mai cauta scuze. Vezi ca tot ti se face rau.

| OverYourMind a răspuns (pentru cevdet):

Nu mi-a fost rau, nici ametit nu am fost de la bautura si avea 13% alcool.
Iar la tigari am tras, m-am inecat prima data apoi totul a mers de la sine. Cand fumam am uitat de tot