| CokoStar a întrebat:

Azi m-am uitat la ultimele episoade din sezonul 3 din Hannah Montana si mi-au dat lacrimile.Nu stiu ce o sa fac cand o sa vad ultimul episod din sezonul 4 dar nici nu pot sa nu ma mai uit, imi pare rau ca se termina crying sunt constienta ca nici un serial nu tine o viata, nu m-am gandit la Hannah Montana. Celor care va uitati nu va pare rau ca se termina? Cum treceti peste asta?

Răspuns Câştigător
| BackAgainToTPU a răspuns:

Si mie mi-au dat lacrimile. Dar poate, daca ne strangem multi fani, si facem tam-tam ca vrem Hannah montana sezonul 5, cred ca vor face. Miley trebuia sa reinnoiasca contractul, sa fie o hannah montana, tot cu peruca, dar putin mai matura, adaptata adevaratei miley. Chiar nu putea?
Imi pare rau straight face

21 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Saracuta de tine...

alooo!

| JustMe a răspuns:

Inteleg ca iti place mult, dar nu iti fa griji, e doar un serialhappy O sa uiti repede de el probabil. Eu nu sunt fana, dar am vazut ultimele episoade si nu mi'au dat lacrimile sau asa ceva. Oricum, aminteste'ti ca e doar un serialwinking

| JustMe a răspuns:

Inteleg ca iti place mult, dar nu iti fa griji, e doar un serialhappy O sa uiti repede de el probabil. Eu nu sunt fana, dar am vazut ultimele episoade si nu mi'au dat lacrimile sau asa ceva. Oricum, aminteste'ti ca e doar un serialwinking Si voi, nu mai fiti rautaciosi, mare lucru ca ii place Hannah Montana. Si mie imi place Twilight si o sa imi para rau cand se termina, cand o sa vad ultimul film.

| Dominicc a răspuns:

Dumnezeu sa o Ierte straight face Alah fie cu ea straight face

| unione a răspuns:

Aoleu, nu pot sa cred, tu vb serios?
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, Doamneeeeeee, deeeeee ceeeeeee?
Sa ma vezi pe mine ce soc am avut cand s-a terminat ''Maria Mirabela'', abia acum cativa ani mi-am revenit, am putut trece peste aceasta drama a copilariei si a tineretii mele.
iti urez sa fii tare si sa poti trece si tu peste aceasta drama

| ForbiddenLove a răspuns:

Doamne...am ramas fara cuvinte!

| katrin7727 a răspuns:

Da si mie mi-au dat lacrimile si chiar daca pot asculta atatea melodii cu ea tot nu e acelasi.

| katrin7727 a răspuns:

Da si mie chiar daca am melodiile ei tot nu e acelasi lucru si nu vreau sa imi iau ramas bun de la ea ce sa facem.

| katrin7727 a răspuns:

Nuti mai bat joc d noi tu fanule al mariei mirabela

| katrin7727 a răspuns:

Dar sa nu uitam ca chiar daca nu mai sunt episoade noi tot vor mai fi episoad amintesteti de spioanle deabae acum cateva saptamani nu lea mai dat si de vreo doi ani nu au alte episoade.

| BringAncaTheHorizon a răspuns:

Desi cateodata nu recunosc, hannah montana a fost singurul serial disney care mi-a atras atentia, si mie mi-au dat lacrimile azi, dar partea buna este ca o sa inceapa hannah montana forever si nu uita ca poti sa asculti mereu o melodie care face parte din serial si poti sa revezi episoadele pe youtube:dnu te lasa descurajata, poti sa vezi alte seriale apoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi pare foarte rau si mie si eu am plans de asemenea cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi pare foarte foarte rau ca s-a terminat dar o sa ma duc sa ma distrez pana vor urma celelalte episoade vsi voi trece bine cu mul peste asta n-am ce face nu pot da inapoi nimic dAR cand vor urma celelalte episoade o sa uit de cele din sezonul 3 laughing si in sfarsit voi fi okhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-i duc dorul lui hannah montana dar si celolarte personaje, dar parca lipseste ceva de la disney c. fara hanna, o ador daca ar fi dupa mine niciodata nu as vrea sa se termine, i-mi pare nespus de rau ca odata si o data se va termina, dar asta e. voi trece greu peste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi pare rau. asta-i viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum o sa trec peste asta pentru ca imi este
foarte greu ma uit la hanna montana de cand a inceput si cred ca nu potsa rezist fara episoadele astea din hanna montana wave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa plingi e stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg. Dar ca sa trec revad episoadele intr-o seara, cu-n castron de floricele impreuna cu prietena mea cea mai buna.Imi pare rau ca se termina dar gandeste-te la ce ti-am scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu si mie imi pare chiar foate rau doamni mi-a venit sa plang la ultimul episod din hannah montana forever doamne dc nu pot face si ei si sezonul 5crying