| 12Afasa2 a întrebat:

Azi mi-am facut cu lama initiala fetei pe care o iubesc pe picior.:X:X:X
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

E dragut da puteai sa-i zici doar ca o pl

8 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
iti spun de la inceput ca poti sa-mi dai "Stupid" dar eu imi spun parerea.
Mie nu mi se pare deloc ok ce fac unii ca tine se taie si chestii.Acum fiecare cu parerea lui, dar de la acea lama te poti infecta cine stie ce mai poti patioh go on.
paa.

| BlueBird a răspuns:

Nu puteai sa scrii si tu cu carioca sau ceva de genul marker permanent. adic cred ca irosesti sange, omule! laughing

| Șâret a răspuns:

Lauda-tewinking
Bravo, tine-o tot asa...[De obicei exista reactiile astea cand dragostea nu e impartasita, asa e si in cazul tau? Daca da, crede-ma...Nu merita!]

| niku93 a răspuns:

Fa-ti si pe penis...dar numele complet.

| Elisa_6224 a răspuns:

Uh pai. dupai ce ai spus ca ti ai facut cu lama mi am dat seama ca ori esti emo ori esti masochist sau sado-maso.in fine.nu prin asta dovedesti ca o iubesti.da daca si ea este acelasi stil ca si tine (daca sunteti emo amandoi) atunci cred ca e ok pentru voi, dar totusi destul de naspa, poti sa incerci sa faci alte lucruri prin care sa ti arati sentimentele fata de ea succes

| OnNne a răspuns:

Mai bine faceai un tatuaj.:d

| 12Afasa2 explică:

happy Nu sun emo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gest stupid. Ești stupid.