| dya333 a întrebat:

Azi noapte am visat o crima in scoala mea foarte ciudatlaughingEu eram in clasa mea cu ceilalti colegi si era seara.Usa noastra de la clasa se deschise si se auzeau tipete, o fata povestea cum se intampla totul se pare ca era colega ei.Nu stiu ce sa spun eu nu prea cred in vise dar daca stie cineva ce inseamna acest cosmar imi poate spune va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai e ciudat dar daca visez o crima in viata reala te vei simti usurat iar daca tu esti victima crimei o sa ai o viata lunga.

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Spune`mi te rog, te`ai uitat ieri (aseara) la un film de groaza sau la un film cu crime? (ca a fost aseara pe Pro Tv un film cu crime)

-- Daca ''DA'', sa stii` ca si eu patesc asa cand ma uit seara la filme de groaza, documentare de groaza, filme cu crime, filme cu fantome etc.

----> Acest lucru, daca ai visat cu scoala ta', poate sa insemne ca ti dor de colegii tai`, de profesori etc. big grin

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Memories a răspuns:

Scoaalaaa pe timp de vara...m-am *** pe mine de fricalaughing)