| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Azi s-ar putea sa-mi vina comanda din Germania,am primit mail de pe site-ul respectiv ca your package is in the delivery truck, a fost data de dhl catre urgent cargus si la astia pe site cand bag awb-ul imi zice ca e spre destinatar.Nelamurirea mea e, cum dracu o sa fiu contactat cand vine curieru daca mie nu mi s-a cerut nr de telefon? Nici cand am dat comanda nu mi s-a cerut nr de tel si nici n-am primit vreun mail de la cargus sa-mi ceara nr de tel

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e vorba de cargus, astia nici nu se chinuie sa iti livreze. O sa il tina in depozit. Sa verifici awb maine poimaine

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru suntserios):

L-a livrat, l-am dat la alta adresa cand am dat comanda pentru ca eu sunt la munca, noroc ca a vazut persoana respectiva masina cand a venit la poarta.