| timpul a întrebat:

Azi se implineste un an de cand cunosc un baiat, am o relatie foarte speciala cu el si as vrea sa ii pregatesc ceva, baiatul nu este din orasul meu, dar ziua aceasta este speciala pentru amandoi. daca aveti ceva idei va rog ajutati-mabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| maryutza_1723 a răspuns:

Wow. frumos la cat mai multi impreuna, mmmm si eu de curand am implint 1 an de relatie cu uibitul meu si eu i-am pregatitn o seara romantica... lumanari, petale de trandafiri, sampanie etc a fost beton si zic eu a meritat

1 răspuns:
| ioionutbest a răspuns:

Cred ca ar fi frumos sa mergeti la un film impreuna sau sa ii arati frumusetile orasului sau pur si simplu sa gasesti un loc intim in care sa va simtiti singuri.