| AlicePotato a întrebat:

Azi vine o prietena și nu prea știu ce sa facem... o sa mâncam înghețata, bătaie cu apa, ne jucam cu câinele meu bison. si cam atât.ar trebui sa stam 3 ore si nu prea stim ce sa facem.Idei?
Funda normal.

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

1.Plimbati-va cu bicicleta sau cu rolele
2. Faceti o prezenatre de moda cu hainele tale
3.Compuneti un cantec impreuna
4. Faceti un dans
5. Jucati ceva (tenis, volei, mini golf)
6.Mergeti la cumparaturi
7. Face-ti niste mancare impreuna (o prajitura sau inghetata)
8. Jucati un joc pe calculator
9. Uitati-va la un film
10. Face-ti un videoclip (una din voi filmeaza si cealalta danseaza sau canta)

4 răspunsuri:
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Va puteti uita la un film, sau sa vorbiti despre diferite subiecte, sa jucati jocuri :carti etc. (depinde de varsta), ascultati muzica etc.

| jeleuriursuleti a răspuns:

Uitati-va la un film, viduri amuzante pe youtube, vorbiti, barfitilaughing[ca doar aveti ce din moment ce sunteti prietene].

| mgtow a răspuns:

Deja ai zis ce vrei sa faci doar combineaza activitatile (caine + apa + inghetata) mai multa diversiune.

| Analy a răspuns:

1.Uitati-va la un film
2.Stati pe calculator
3. Jucati-va cu mingea
4.Blimbati-va cu bicicleta, rolele sau ce aveti voi
5. Vorbiti despre diferite subiecte.