| BiwCupcake a întrebat:

Azie e ziua mea se site >:

vreau sa primesc multe urari happy

cele mai bune fundoi; o3

Răspuns Câştigător
| adryana_6228 a răspuns:

In pusculita ta a mai cazut inca o moneda.nu lasa sa se adune monezi fara amintiri sperante sau vise! traiesti viata ca si cum ar fi ultima zi iubeste cat esti kopila fa glume prostioare pe care mai tarziu sa le povestesti cu haz si altora! la multi ani si multa sanatate alaturi de familia ta! fundoilaughing?

11 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Ahh.
Lamultiani scumpa, să ai tot ce-ţi doreşti >big grin

| Alexăndruţaa a răspuns:

- Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lumea si toata fericirea de pe Pamant

- Acum cativa ani eram doar niste copii, pentru mine ziua ta de nastere este in fiecare zi

- Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.

- Bucuria lumii toata, Zi de zi-n usa sa-ti bata, Bunul Dumnezeu sa-ti dea, Tot ce iti doresti si ai vrea!

- Cand orologiul noptii va limita hotarul, Si cu batai scurte va mai trece un an, In cinstea tineretii vom ridica paharul, Urandu-ti: sanatate si un sincer LA MULTI ANI!

- Catelush cu parul cret, Sa ai Jeepul in cotet, Si o vila cu piscina, Cindy Crawford de vecina, O lopata pentru bani, Sanatate, la Multi Ani!

- Cel care te iubeste iti doreste ca Dumnezeu sa te aiba in paza si sa iti deschida toate drumurile spre inima mea

- Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!

- Chiar daca vine recesiunea si foamea ne da capace eu iti urez La Multi Ani cu bani si sa traiesti cum iti place.

- Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii,iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"

- Cu ocazia aniversari tale eu iti urez multa,multa sanatate,fericire.dragoste sa iubesti asa cum stii tu mai frumos.

- Dau si eu un mesaj simpatic si nu sun pentru ca nu am bani, in ziua in care si soarele se scoala noaptea sa-ti ureze La Multi Ani

- De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la tine. As vrea sa fie mai multe moduri in care sa-ti spun cat insemni pentru mine. Iti trimit cate un sarut ascuns in petalele fiecarei flori!

- De ziua ce astepti in prag/Si de frumosu-ti nume/Eu iti doresc tot ce-i mai bun/Si fericire-n lume ! numele sarbatoritului/ Eu iti doresc tot ce-i mai drag/Si fericire-n lume ! La Multi Ani

- De ziua ta eu iti doresc, Tot ceea ce este firesc, Un an tu mai implinesti, Si ce-ti place sa primesti/ sa iubesti, sa fii iubita , si sa traiesti fericita, Sa ai si tu printul tau, Si sa va iubiti mereu!

- De-as putea din cerul noptii iute as fura o stea, ca sa-ti pun cununa vietii astazi chiar de ziua ta. Dar nu pot sa ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind lacrimez de neputinta, dar iti spun: La Multi Ani…zambind

- Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca. LA MULTI ANI !

- E ziua ta de nastere, ai inplinit un numar de ani, daca citesti acest mesaj inseamna La Multi Ani

- E ziua ta si nu stiu cum sa-mi stapanesc euforia iti urez La Multi Ani si sa traiesti cati Kilometri de autostrada are Romania

- Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!

- Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire! La Multi Ani !

- Florile din imagine sunt ofilite in comparatie cu frumusetea ta! LA MULTI ANI, fericire, bucurii alaturi de cei dragi tie si tot binele din lume!

- Inima mea ar fi prea mica fara dragostea ta, zambetul meu ar fi prea trist fara guritza ta, iubirea mea nu ar exista fara de tine de ziua ta iti daruiesc inima mea!

- Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Multi ani fericiti!

- Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

- La Multi Ani ! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

- La multi ani ! Viata sa-ti frumoasa si colorata ca acest buchet de flori!

- La multi ani cu drag si dor si iti uram o viata frumoasa si parfumata ca un buchet de trandafiri!

- La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, hai ca plec sa cumpar flori…

- La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii!

- La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!

- La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

- La multi ani! In viata sa te impiedici de un bolovan de NOROC, sa calci intr-o balta de FERICIRE, sa te stropesti din cap pana-n picioare cu IUBIRE si sa fi SANATOS!

- La multi ani, plini de fericire si impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete si soare in calea ta!

- La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!

- Lumea toata-i trecatoare, oamenii se trec si mor, tu esti nemuritoare, La Multi Ani si mult umor!

- Mesajele cu La Multi Ani sunt greu de facut, iti doresc tot ce-ti doresti si inca de-o mie de ori pe atat!

- Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!

- Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri!

- O sa-ti trimit cu dragoste mesaje sms cu urari La Multi Ani , prietenia noastra inseamna pentru viata mea… cei mai frumosi ani.

- Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI!

- Pentru toti anii in care ai fost primul gand dimineata, si ultimul seara. Fiecare an este mai dulce ca ultimul. Daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria gradina. La Multi Ani cu multa dragoste.

- Sa cresti mare si cuminte, multi ani de-acu-nainte, sa ai parte de fericire sanatate si multa iubire!

- Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel! Sa nu ne uiti nici la 100 de ani! Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite!

- Sa traiesti 1000 de ani si inca o viata, la multi ani, sa petrecem, sa bem pana dimineata!

- Sub tavan de stele, Si cu bani si fara bani, Intr-un miez frumos de noapte, Lumea-ti spune "LA MULTI ANI"

- Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste!

- Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani!

- Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie!

- Un cer senin si fara nori / Ca viata ta sa fie / Sa ai in cale numai flori / Succes si bucurie!

- Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate, IUBIRE, FERICIRE, SANATATE. LA MULTI ANI! Sa fii iubit/a si fericit/a

- Un la multi ani plin de emotii, iti doresc succes pe toate planurile vietii!

- Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

- Un simplu La Multi Ani plin de noblete, acum ca m-am debransat si gandesc la rece!

- Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.:X
Iti plac:X?
Mai am :

Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI!
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI! Adaugat pe 07 Ianuarie 2011
Mama iti doreste o viata minunata la implinirea varstei de 30 ani.Multa fericire,sa nu plangi niciodata,sa fii mereu frumoasa si dulce,sa nu cunosti durerea si amaraciunea,sa fii respectata si pretuita,familia ta frumoasa sa fie mereu unita si sprijin pentru tine,sa n-ai motive de nemultumire,sa ai multi bani cu spor la ei dar darul cel mai de pret sa fie sanatatea ta si-a familiei tale.Cu dragoste si zambete pentru fetita mea adorata---LA MULTI ANI!---Mama.
Mama iti doreste o viata minunata la implinirea varstei de 30 ani.Multa fericire,sa nu plangi niciodata,sa fii mereu frumoasa si dulce,sa nu cunosti durerea si amaraciunea,sa fii respectata si pretuita,familia ta frumoasa sa fie mereu unita si sprijin pentru tine,sa n-ai motive de nemultumire,sa ai multi bani cu spor la ei dar darul cel mai de pret sa fie sanatatea ta si-a familiei tale.Cu dragoste si zambete pentru fetita mea adorata---LA MULTI ANI!---Mama. Adaugat pe 02 Ianuarie 2011
de ziua ta eu pot da decit ginduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale.LA MULTI ANI !cu toata dragostea.mama
de ziua ta eu pot da decit ginduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale.LA MULTI ANI !cu toata dragostea.mama Adaugat pe 30 Decembrie 2010
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI!
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI! Adaugat pe 12 Decembrie 2010
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI!
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI! Adaugat pe 02 Decembrie 2010
DE ziua ta eu nu-ti pot da decit ginduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEUsa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale.LA MULTI ANI cu toata dragostea
DE ziua ta eu nu-ti pot da decit ginduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEUsa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale.LA MULTI ANI cu toata dragostea Adaugat pe 23 Noiembrie 2010
LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI !
LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI ! Adaugat pe 22 Noiembrie 2010
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI!
Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI ,MULTI ANI! Adaugat pe 21 Noiembrie 2010
CAdouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta!
CAdouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta! Adaugat pe 06 Noiembrie 2010
Prietena draga, de ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. A MULTI ANI cu toata dragostea .
Prietena draga, de ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. A MULTI ANI cu toata dragostea . Adaugat pe 08 Septembrie 2010
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea .
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea . Adaugat pe 06 Septembrie 2010
De ziua ta, noi nu-ti putem da decat ganduri bune si rugaciuni catre bunul Dumnezeu sa te aibe in paza LUI in toate clipele ale vieti tale. LA MULTI ANI!
De ziua ta, noi nu-ti putem da decat ganduri bune si rugaciuni catre bunul Dumnezeu sa te aibe in paza LUI in toate clipele ale vieti tale. LA MULTI ANI! Adaugat pe 01 Septembrie 2010
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI !
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI ! Adaugat pe 05 August 2010
Cadouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta!
Cadouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta! Adaugat pe 16 Iulie 2010
O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar verisoaro e "La Multi Ani" din partea mea! Cu drag fam. CHIS
O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar verisoaro e "La Multi Ani" din partea mea! Cu drag fam. CHIS Adaugat pe 11 Iunie 2010
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!
'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea,familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vre-un motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani,iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI! Adaugat pe 14 Mai 2010
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea .
De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea . Adaugat pe 02 Mai 2010
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi An
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi An Adaugat pe 21 Aprilie 2010
Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga , impliniri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga , impliniri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI ! Adaugat pe 18 Aprilie 2010
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi Ani!
Nu stiu daca Dumnezeu i-a inzestrat pe toti cei nascuti intr-o astfel de zi sfanta cu un suflet mare, cu bunatate, marinimie, iubire, etc., dar pe tine a revarsat , din beljug, foarte multe daruri. Ramai tot asa si sa aduci si colegilor actuali bucuria pe care ai adus-o in inimile fostilor colegi. La Multi Ani! Adaugat pe 25 Martie 2010
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea Adaugat pe 22 Martie 2010
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI ! Adaugat pe 21 Martie 2010
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani! Adaugat pe 10 Martie 2010
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI !
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie,prosperitate,viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI ! Adaugat pe 07 Martie 2010
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI! Adaugat pe 19 Februarie 2010
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut !
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut ! Adaugat pe 20 Ianuarie 2010
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI! Adaugat pe 20 Ianuarie 2010
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea
La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea Adaugat pe 07 Ianuarie 2010
Ca apele de primavara ce trec navalnic spumegand,frumosii ani ai vietii tale,se duc si nu se mai intorc NICICAND . LA MULTI ANI!
Ca apele de primavara ce trec navalnic spumegand,frumosii ani ai vietii tale,se duc si nu se mai intorc NICICAND . LA MULTI ANI! Adaugat pe 12 Decembrie 2009
Sa-ti fie soarta foarte curajoasa si norocoasa ca acesti 17 trandafiri, sa-ti surada zambetul pe buze, iar la anul sa mai adaugam inca un trandafir frumosullui buchet!
Sa-ti fie soarta foarte curajoasa si norocoasa ca acesti 17 trandafiri, sa-ti surada zambetul pe buze, iar la anul sa mai adaugam inca un trandafir frumosullui buchet! Adaugat pe 09 Decembrie 2009
De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut !
De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut ! Adaugat pe 13 Noiembrie 2009
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa/ti infloreasca. Sa/ti de/a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu/ti pese. LA MULTI ANI!
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa/ti infloreasca. Sa/ti de/a Dumnezeu sanatate Bucurie , prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu/ti pese. LA MULTI ANI! Adaugat pe 10 Noiembrie 2009
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani! Adaugat pe 09 Noiembrie 2009
A mai trecut un an. Inca o floare apare in gradina vieti tale. Sper ca ea sa fie un trandafir incantator si fara spini. Sper sa iti aduca zambetul pe buze, sa-ti aline tristetea si grijile si cand te vei uita la ea sa simti ca esti inconjurat de persoanele care te iubesc. Fie ca acest an sa fie plin de inpliniri, fericire, sanatate si multa, multa dragoste si intelegere, iar norocul sa te urmeze oriunde. La multi ani! Sa ai o zi frumoasa!
A mai trecut un an. Inca o floare apare in gradina vieti tale. Sper ca ea sa fie un trandafir incantator si fara spini. Sper sa iti aduca zambetul pe buze, sa-ti aline tristetea si grijile si cand te vei uita la ea sa simti ca esti inconjurat de persoanele care te iubesc. Fie ca acest an sa fie plin de inpliniri, fericire, sanatate si multa, multa dragoste si intelegere, iar norocul sa te urmeze oriunde. La multi ani! Sa ai o zi frumoasa! Adaugat pe 01 Noiembrie 2009
Nu am uitat ca azi este ziua ta! Iti dorim ca cerul sa-ti surada, ca soarele sa-ti ofere caldura cea fermecatoare, ca florile sa te rasfete cum pot ele. "LA MULTI ANI !"
Nu am uitat ca azi este ziua ta! Iti dorim ca cerul sa-ti surada, ca soarele sa-ti ofere caldura cea fermecatoare, ca florile sa te rasfete cum pot ele. "LA MULTI ANI !" Adaugat pe 05 Octombrie 2009
Un cer albastru fara nori,in viata ta sa fie sa ai in viata ta doar flori,Noroc si Bucrie!
Un cer albastru fara nori,in viata ta sa fie sa ai in viata ta doar flori,Noroc si Bucrie! Adaugat pe 09 Septembrie 2009
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate mereu sa ai folos si succes in toate norocul si fericirea sa nu te paraseasca dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata decat un trai imparatesc Si multa, multa sanatate!
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate mereu sa ai folos si succes in toate norocul si fericirea sa nu te paraseasca dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata decat un trai imparatesc Si multa, multa sanatate! Adaugat pe 02 Septembrie 2009
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani! Adaugat pe 21 August 2009
Va doresc o multime de bucurii in aceasta zi, sa aveti parte de cele mai frumoase ginduri de sanatate.Sa va bucurati der la multie fiecare raza de soare ,de fiecare cuvint spos de ziua dumneavoastra.Iar din mici crengute de cristal vam pregatit un sincer la MULTI ANI!
Nu am uitat ca azi e ziua ta,iti doresc ca cerul sa iti rida,ca soarele sa iti ofere caldura cea fermecatoare,ca florile sa te rasfete cum poot ele.La Multi, Multi Ani!
Nu am uitat ca azi e ziua ta,iti doresc ca cerul sa iti rida,ca soarele sa iti ofere caldura cea fermecatoare,ca florile sa te rasfete cum poot ele.La Multi, Multi Ani! Adaugat pe 29 Iulie 2009
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate
mereu sa ai folos si succes in toate
norocul si fericirea sa nu te paraseasca
dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca
ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata
decat un trai imparatesc
Si multa, multa sanatate!
O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate
mereu sa ai folos si succes in toate
norocul si fericirea sa nu te paraseasca
dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca
ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata
decat un trai imparatesc
Si multa, multa sanatate! Adaugat pe 29 Iulie 2009
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei deja in buchet. La Multi Ani!
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei deja in buchet. La Multi Ani! Adaugat pe 23 Iulie 2009
Pentru ca astazi este o zi speciala pentru tine, ne alaturam celor ce iti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, multa sanatate si Dumnezeu sa te calauzeasca si sa iti oranduiasca totul cum este mai bine pentru tine. Fie ca anii ce se scurg, sa treaca precum razele soarelui mangaie o floare ce sta sa infloreasca.LA MULTI MULTI ANI FERICITI!
Pentru ca astazi este o zi speciala pentru tine, ne alaturam celor ce iti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, multa sanatate si Dumnezeu sa te calauzeasca si sa iti oranduiasca totul cum este mai bine pentru tine. Fie ca anii ce se scurg, sa treaca precum razele soarelui mangaie o floare ce sta sa infloreasca.LA MULTI MULTI ANI FERICITI! Adaugat pe 23 Iulie 2009
As vrea o farama din ce-i divin sa-ti copleseasca sufletul,tot ce apartine binelui sa te caracterizeze astfel incat viata sa-ti fie un colt de rai.LA MULTI ANI
As vrea o farama din ce-i divin sa-ti copleseasca sufletul,tot ce apartine binelui sa te caracterizeze astfel incat viata sa-ti fie un colt de rai.LA MULTI ANI Adaugat pe 13 Iulie 2009
A mai trecut inca un an,
Te afli in fata vietii,
Un trandafiri iti spune la multi ani,
Din minunatul taram al tineretii.
A mai trecut inca un an,
Te afli in fata vietii,
Un trandafiri iti spune la multi ani,
Din minunatul taram al tineretii. Adaugat pe 12 Iulie 2009
De-am putea din cerul noptii, iute am fura o stea, ca sa-ti punem cununa vietii, astazi chiar de ziua ta! Dar nu putem sa ajungem la stele si nici cerul nu-l cuprindem, lacrimand de neputinta dar, iti spunem zambind " La Multi Ani!"
De-am putea din cerul noptii, iute am fura o stea, ca sa-ti punem cununa vietii, astazi chiar de ziua ta! Dar nu putem sa ajungem la stele si nici cerul nu-l cuprindem, lacrimand de neputinta dar, iti spunem zambind " La Multi Ani!" Adaugat pe 04 Iulie 2009
Iti doresc ca anii ce-i implinesti azi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de a accepta sa fii iubit si tot ce are limea asta mai bun in ea. Si de ar fii ca Dumnezeu sa-mi indeplineasca dorintele, iti doresc tinerete fara batranete si viata fara de moarte. LA MULTI ANI !
Iti doresc ca anii ce-i implinesti azi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de a accepta sa fii iubit si tot ce are limea asta mai bun in ea. Si de ar fii ca Dumnezeu sa-mi indeplineasca dorintele, iti doresc tinerete fara batranete si viata fara de moarte. LA MULTI ANI ! Adaugat pe 01 Iulie 2009
De ziua ce-ti surade-n prag,
si porti frumosul nume
eu iti doresc ce ti-e mai drag
si mai frumos pe lume

margaritare-n calea vietii
si ani frumosi ai tineretii
un cer cu soare fara nori
in calea ta sa fie
sa ai in cale numai flori
si multa bucurie
LA MULTI ANI!
De ziua ce-ti surade-n prag,
si porti frumosul nume
eu iti doresc ce ti-e mai drag
si mai frumos pe lume

margaritare-n calea vietii
si ani frumosi ai tineretii
un cer cu soare fara nori
in calea ta sa fie
sa ai in cale numai flori
si multa bucurie
LA MULTI ANI! Adaugat pe 28 Iunie 2009
Cand ultimele zile cad, din miile de calendare
Se aprind stelute-n crengi de brad
Ca semn de mare sarbatoare
Cand toti ureaza celor dragi
Cuvinte de iubire
La fel iti urez si eu
Mult noroc si fericire
La multi ani!
Cand ultimele zile cad, din miile de calendare
Se aprind stelute-n crengi de brad
Ca semn de mare sarbatoare
Cand toti ureaza celor dragi
Cuvinte de iubire
La fel iti urez si eu
Mult noroc si fericire
La multi ani! Adaugat pe 09 Iunie 2009
Sa ai parte numai de zile senine, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi tie!
Iar daca norii vor mai aparea uneori, la fel vor si trece pentru ca soarele mereu va gasi un locsor sa-si trimita razele optimiste si pline de energie.
Sa ai parte numai de zile senine, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi tie!
Iar daca norii vor mai aparea uneori, la fel vor si trece pentru ca soarele mereu va gasi un locsor sa-si trimita razele optimiste si pline de energie. Adaugat pe 05 Iunie 2009
Calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochiii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite...
Calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare,
sa ai in ochiii tai priviri ca razele de soare,
sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite,
sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite... Adaugat pe 01 Iunie 2009
Desi stiu ca nu e ziua ta ,iti zic "LA MULTI ANI" si ma gandesc la zilele cand asteptam sa vorbim...sa vorbim a fost o perioada frumoasa pentru mine ,si sunt sigura ca si pentru tine! LA MULTI ANI !
Desi stiu ca nu e ziua ta ,iti zic "LA MULTI ANI" si ma gandesc la zilele cand asteptam sa vorbim...sa vorbim a fost o perioada frumoasa pentru mine ,si sunt sigura ca si pentru tine! LA MULTI ANI ! Adaugat pe 25 Mai 2009
Astazi cand mai adaugi inca un trandafir la buchetul vietii iti doresc ca toate dorintele sa ti se indeplineasca si sa nu uiti ca undeva departe cineva se gandeste la tine si iti vrea tot binele din lume si nu te v-a uita niciodata. Un sincer si calduros LA MULTI ANI si numai bucurii in viata!
Astazi cand mai adaugi inca un trandafir la buchetul vietii iti doresc ca toate dorintele sa ti se indeplineasca si sa nu uiti ca undeva departe cineva se gandeste la tine si iti vrea tot binele din lume si nu te v-a uita niciodata. Un sincer si calduros LA MULTI ANI si numai bucurii in viata! Adaugat pe 24 Mai 2009
"A fost usor sa treci peste petale
Dar mult mai greu a fost sa treci si peste spini,
Acum primesti o mica usurare amultor succese si-a multor amintiri.
Te scalzi in ele si-ntr-o clipa te-nvaluie placerea
E SCURTA, dar plina-i de PUTERE.
Iti sta in fata inc-un an ce-i plin cu mii de clipe...
Eu iti doresc ca tu sa fii cu ele cu aripi,
Sa stii s-alegi petale fine sa te-nmiresmeze,
Sa stii sa treci piciorul bine prin spinii de pe crengi
Sa stii sa daruiesti iubire...asa cum o fac florile,
Sa stii sa luminezi mereu.asa cum o fac zorile!"
"A fost usor sa treci peste petale
Dar mult mai greu a fost sa treci si peste spini,
Acum primesti o mica usurare amultor succese si-a multor amintiri.
Te scalzi in ele si-ntr-o clipa te-nvaluie placerea
E SCURTA, dar plina-i de PUTERE.
Iti sta in fata inc-un an ce-i plin cu mii de clipe...
Eu iti doresc ca tu sa fii cu ele cu aripi,
Sa stii s-alegi petale fine sa te-nmiresmeze,
Sa stii sa treci piciorul bine prin spinii de pe crengi
Sa stii sa daruiesti iubire...asa cum o fac florile,
Sa stii sa luminezi mereu.asa cum o fac zorile!" Adaugat pe 20 Mai 2009
Fie ca Domnul sa-ti calauzeasca pasii ca sa gasesti adevarata fericire!
Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii,iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de viata:dragoste,bucurii,ganduri senine,lumina in suflet, speranta intr.un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"
Fie ca Domnul sa-ti calauzeasca pasii ca sa gasesti adevarata fericire!
Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii,iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de viata:dragoste,bucurii,ganduri senine,lumina in suflet, speranta intr.un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI" Adaugat pe 15 Mai 2009
Sa calci mereu pe trandafiri,
Pe flori nemuritoare,
Sa ai in ochiii tai priviri
Ca razele de soare.
Sa ai o viata ca-n povesti
cu vise implinite
Sa darui celui ce iubesti
Doar clipe fericite...
Sa calci mereu pe trandafiri,
Pe flori nemuritoare,
Sa ai in ochiii tai priviri
Ca razele de soare.
Sa ai o viata ca-n povesti
cu vise implinite
Sa darui celui ce iubesti
Doar clipe fericite... Adaugat pe 14 Mai 2009
Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI!
Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI! Adaugat pe 07 Mai 2009
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! Adaugat pe 07 Mai 2009
Cand inca o petala din anii tai frumosi
S-a scuturat alene, vibrand marinimos
Priveste cu mandrie, gandind neincetat
La restul de petale, ce nu s-au scuturat
La Multi Ani!

Fundaa:X?

| girlloveboy a răspuns:

Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer
LA MULTI ANI!
la multi aniwinking sa fii fericit/a:* de cei dragi :*

| ιяιηυк a răspuns:

La multi ani sa ai tot ce iti doresti:X sa fii iubita de cine vrei tu:X sa fii sanatoasa:X La multi ani inca odata:X

P. S. Sa ne traiesti 10000000000000000000 de ani!batting eyelashes

| Angiutssa a răspuns:

La multi ani, sa-ti ea Dumnezeu sanatate si minte, ca ai nevoie.

| Ciresikaaa a răspuns:

La multi ani!

e cel mai simplu si frumoswinking

| adryana_6228 a răspuns:

Ce urasc eu sa lasati aici mesaje luate dupa net! fiti originali ca nu va cere nimeni bani! eu urarea cu puskulita am skoso din cap pe romaneste eu am creato faceti si voi un efort

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

La multi ani!
SA fii santoasa, iubita si sa ai parte de tot ce iti doresti! big hug
Fie ca tot ce iti doresti sa ti se implineasca, note bune la scoala, multa sanatate si bucurii din plin. :*
La multi ani din nou!

| CookieDiamond a răspuns:

Haoleuu! iauzi una care m-a invatat Boris!
glückliches Jahr smug!

| LiaGore a răspuns:

La multi ani Biw'lee!happy

| maria_8591 a răspuns:

La muluty any sa-ti dea domnu tot ce iti doresti mm sa fi sanatoasa si la anul' si mai mare pup

fundita>>>?