| CrazyPanda a întrebat:

Bă,am 13 ani unui băiat îi place de la grădiniţă de mine eram buni prieteni,însa cînd mi-au spus colegii că mă place,m-am îndepărtat. Oare e prea devreme să îmi placă cineva, eu tot îl plac?

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Nu crede ce zic altii m-au batut la cap toti ca ma place o colega ca care stateam mult impreuna uneori doar noi doi si ziceau ca ma place stai chill nu te indeparta de el doar fi chill

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"ba" ce apelativ este asta? Ori tu te crezi inca la gradinita?
Ai primit educatie de la parintii tai?
Daca da, atunci vorbeste frumos ca nu esti pe site-ul maica-tii si pe aici suntem si adulti, nu doar copilasi!