| anonim_4396 a întrebat:

Ba am o intrebare ce sa fac cu puradeei care se leaga de mine azi sau legat doi si am vrut sa-l bat p unu l-am prins de gat si o vnt un nene si o zis ca nu-i voiesad

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Dar tu cati ani ai? Si de ce se iau acei copii de tine?

Trebuie sa fie un motiv. Dar tu ignora-i, asa vor vedea lipsta ta de interes si te vor lasa in pace, nu te arta pic de importanta.

Daca continua sa te deranjeze in continuare, cere ajutorul unui adult.

| Blondamea a răspuns:

Da asa nu te lua de ei ca dupa vor veni toti tiganii peste tine si at nu vei mai avea sanse de scapare...

| FredFlintstone a răspuns:

Pooi ies din scoala vin la mine si zic bai u esti smecher? nu-i bag in seama si vin si dau in mine imi dau peste cap etc.

| totmike a răspuns:

Salut, si eu ma dau cu skate-u si de multe ori cand sunt la skate am probleme de genu asta.de multe ori m-am gandit sa le dau o placa-n cap si sa continui sa ma dau linistit da crede-ma ca nu-i ce mai buna idee.aia mai mari stau dupa colt si ii trimit pe aia mai mici.si daca vede ca nu ti frica si ca te iei de ei vin aia de dupa colt.de multe ori ma salveaza aia mai mari(am 14 ani). de aceea ii mai bine sa nu mergi singur.cautati un grup cu care sa mergi pana aproape de casa sau ceva de genu.la skate merg numa cu tipi mai mari ca mine care in caz de ceva ma ajuta.vezi tu cas mici si ca daca le dai una cad da totu ii controlat de aia mari si te sfatuiesc sa nu te bati cu ei ca iti urci toata satra-n cap... sper ca te-am ajutat

| nikolikky a răspuns:

Amenintai si u cu ceva. Daca-s mici se sperie. Oricum astia cam se sperie repede. Fao cu mana ta ca e cea mai buna.