| Si_Atat_MaKe_1997 a întrebat:

Ba frate am o intrebare, eu eram acasa cu inca 2 amici, ma mai sunat un amic si mi-a zis daca ies afr, i-am zis ca sunt in casa cu inca 2 amici, a vrut si el sa vina, i-am zis ca nu pot sa urla bunicamea e femeie bartana se necajeste repede, mi-a zis daca ies afr, i-am zis ca trebuie sa ma imbrac, si sa imi fac tell se stricase, si a spus macar sa coboare 1 din cei 2 care erau al mine, ei nu au vrut, a scos vorbe sa l-am lasat in strada a iesit o cearta urata, m-am mai certat cu inca 4 amici s-au suparat pe mine si ce-i 2 amici ce vina am eu in trebuie asta spun ca sunt un nesimtit, CE PARERE AVETI?

3 răspunsuri:
| Alinootzza a răspuns:

Sincer, cred ca ti-au platit-o cu aceiasi moneda. Nu cred ca e prima oara cand le faci asta, dar daca e prima oara atunci jumatate din vina este si a lor, ar fi trebuit sa-ti inteleaga situatia.

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca tot i-ai primit pe cei 2, puteai sa il primesti si pe cel de-al treilea. Sau daca nu vroiai sa fie prea multa galagie sa nu o deranjeze pe bunica ta, trebuia sa le propui celor 2 sa mergeti toti, si cu cel de-al treilea undeva la un local, si asa impacai si capra si varzawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am înțeles nimic. Deci, erai acasă la tine cu încă doi băieți. După aceea, primești un telefon de la alt prieten care vă întreabă dacă ieșiți afară. Îi răspundeai simplu, nu sau mai târziu și se rezolva problema. Mai departe nu am înțeles.