| Aleksutzu a întrebat:

Ba frate ce dracu sunt Iluminatii astia? http://www.youtube.com/watch?v=MXH8UGQedRA&feature=relat ed am fazut la biber am vazut la lady gogu, la eminem la astia ce dracu inseamna ce sunt ei?

Răspuns Câştigător
| AdrianL a răspuns:

Sunt o organizatie (secta) dinaia satanista la care cantaretii unii nu toti si aia care ia-i zis tu isi vand sufletul diavolului si devin celebrii... isi bat joc de Dumnezeu chestii din astea MICHEL JACKSON A MURIT PE DATA DE 25 IN IULIE PARCA SI AU MAI MURIT 2 ARTISTI TOT PE 25 IULIE CA EI AU INCERCAT SA SCAPE DE si fiindca au scapat iau omorat, si nu cred ca e o coincidenta ca au murit 3 muzicieni in aceiasi zi aceiasi luna mai sunt multi altii.

5 răspunsuri:
| Nysha a răspuns:

Daca te referi la cele doua degete.semnul pacii dar nu cred ca te referi la acest semn deci nu mi-am dat seama

| AlexaMarina a răspuns:

Daca ai rabdare sa citesti:
http://www.descopera.ro/......-din-umbra

| kittybuu a răspuns:

Cica is ceva grupare in care is toti liderii lumii si ei conduc lumea si sunt satanisti si toate razboaiele si atacurile teroriste sunt provocate de ei si pe site-uri se spune ca osama bin laden nu a existat niciodata ei l-au inventat si tot ei au trimis avioanele catre turnurile gemene si catre pentagon.eu asta am auzit si am citit nu stiu cat ii de adevarat

| kittybuu a răspuns:

Cica is ceva grupare satanista in care is toti liderii lumii si ei conduc lumea... tot ei sunt cei care provoaca razboaiele si atacurile teroriste si cica osama bin laden nu o existat niciodata ei l-au inventat ca sa fie cineva vinovat pentru toate atacurile teroriste care erau de fapt provocate de ei ...toate acestea eu le-am auzit si le-am citit nu stiu cat is de adevarate

| kittybuu a răspuns:

Is o grupare satanista care conduce lumea si ei provoaca toate atacurile teroriste si lo inventat pe osama ca sa fie cineva vinovat.eu doar am citit si am auzit chestiile astea nu stiu cat is de adevarate