| ConradBarbarul1111 a întrebat:

Ba, oameni buni, cum se face ca dupa o depresie indelungata, am si eu un motiv de fericire si pun si eu muzica la mine-n camera si dansez ca nebunul, si vine taica-meu in camera si strica tot vibe-ul?

Cum sa fac sa nu mi se mai strice vibe-ul?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Cea mai buna strategie, spune "da, tata". Cand pleaca din camera, continua sa faci ce faceai intial.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Încuie ușa la camera ca boierii.

| ConradBarbarul1111 explică (pentru kar1GaNNN):

Eu te cred, da e inchisa, si cu cheie nu pot ca n-are yala buna. laughing) dar caterinca reply-ul tau.

| HadesSs a răspuns (pentru ConradBarbarul1111):

De ce nu folosesti o pereche de casti asa poti sa asculti ce muzica vrei si nu dranjezi pe nimeni laughing