| Kenny a întrebat:

Ba, urgent! Dau funda si ce mai vreti voi.Cum pot afla codul PUK al unui telefon? Telefonul este LG si cartela Vodafone.puppy dog eyes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Kenny nerusinatule...nu pierzi trenul! nu e frumos sa te adresezi cand ai nevoie disperata de ceva cu,, ba,,! rusineee...>:-P

| iamaprincess a răspuns:

Apelezi gratuit *100#
Meniu Vodafone Avantaj->8. Puk->Iti scrii nr de mobil si primesti mesaj cu codul Puk

| whispersinthedark a răspuns:

Suni de pe alta cartela Vodafone la *100# Si alegi ramura Puk o sa trebuiasca sa introduki nr` tau dupa care vei primi un msj cu kodu` puk... Funda` :d