| Alexutzul888 a întrebat:

Ba vere ce naiba se intampla? Cand eram ultimu fraier aveam la optiuni la femei o gramada, acum ca arat de 10 ori mai bine, ma imbrac de 10 ori mai bine, am mult mai multa incredere in mine, ba parca fug de mine.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abia ai 17 ani. Esti tare!
„Cand eram ultimu fraier aveam la optiuni la femei o gramada, acum ca arat de 10 ori mai bine, ma imbrac de 10 ori mai bine."
Ha, ha!

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Degeaba te consideri tu un fel de macho daca cine te observa nu te considera la fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Iata si dovada ca fetele nu sunt interesate de bani, sau de cat de bine aratati, ci de comporatmentul si/sau vocabularul cu care le agatati!

| Violleta2022 a răspuns:

O dumnezeule mare, dar tu esti inca adolescent... dar vorbesti de agatat FEMEI, de parca ai avea 25-30 de ani, cand tu abia ai 16 anisori terminand 10 clase, adica esti inca adolescent, care se uita dupa fete, nu femei :)

Hai sa lasam "pretinsul" asta si sa vorbim dupa ce ajungi adult!

https://www.tpu.ro/......ei-bai-si/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aveam la optiuni la femei. Cum adică aveai opțiuni?
ba parca fug de mine. Parcăm sau chiar fug? Fug efectiv, sau ce fac?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@Alexutzul888 & Antimanele104

Și mai ziceți că femeile sunt materialiste!

| timidu89 a răspuns (pentru floresdemayo):

Se lauda întâi ce casanova era, un fel de fecior din pușcă și cureaua lata tongue acum e Chris Hemsworth, ca fizic și bani dar fuge femeile de el rolling on the floor Nu merge! Fiindcă daca ai bani mulți nu contează fizicul, doar asa ca asa ca ai o boala mintala grava sau ceva sa sperie femeile. Nu am inspirație azi, dar e ca și cum ar spune ca o fata frumușică foc nu e curtata de nici un băiat.

| Antimanele104 a răspuns (pentru floresdemayo):

Eram puțin sarcastic în exprimare, deși recunosc că sarcasmul în scris este mai greu de înțeles(o pățesc destul de des și eu). happy

| VoidEternal a răspuns:

Poate ca ideea ta de a te imbraca "mai bine", nu coincide cu a lor. La fel si cu aspectul.

Iar la faza cu increderea in sine, de la un anumit punct incolo, increderea aia poate sa fie interpretata ca fite si fumuri si standarde prea ridicate.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Exista mai multe explicații în cazul tau.
1.Nivelul tau mare de încredere poate fi văzut de fetele de la tine drept un comportament arogant și agasant ceea ce le dezgusta într-un fel.
2.Pai daca fetele te plăceau când erai mai fraier înseamnă că fetele din zona ta prefera băieții liniștiți, ușor de controlat și schimbat și fără personalitate.
Cel mai probabil le-ai speriat cu noua ta personalitate vibranta.
Oricum stai fara grija că are balta peste.

| Antimanele104 a răspuns:

Daca gasesti un raspuns la intrebarea asta, anunta-ma si pe mine. De 4 ani stau in propriul meu apartament, de cateva luni am un job destul de bine platit, ma ingrijesc cat pot de bine(fara sa exagerez) si, ca si tine, parca as fi invizibil pentru femei.
Parca ai fi personajul ala din gluma cu anuntul de la matrimoniale: Tanar aratos, situatie materiala exceptionala, post de mare raspundere, relatii bune, doua masini, casa, vila in Caraibe. Nu caut nimic, doar ma laud. big grin

| SimonaBubu a răspuns:

Poate te vede putoi, imatur. laughing Fetele nu vor sa se încurce cu genul asta de băieți.

| ionvasile22 a răspuns:

Ai p0la mica