| Txc a întrebat:

Baaaaa ma plictisesc de morcrying da'ti si voi o idee ce pot sa fac acu da sa fac si linistelaughing ca ma crapa mamarolling on the floor. Acu pe bune care imi da cea mai buna idee are funda:X

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Iesi afara cu prietenii si fa poze:X
Citeste o carte
Stai pe net
Comenteaza pozele la cineva de pe hi5/Facebook
... Sunt o multime de lucrurii

5 răspunsuri:
| Roxidd19 a răspuns:

Mersi de fundabig hug :*

| Ana_4782 a răspuns:

Sa citesti o carte

| Flory_2579 a răspuns:

Citeste o carte, uitate la un film sau fa o plimbare. Fundita?

| Txc explică:

Im sorry intrebarea era pusa pentru ora 2 noaptea au ceva de genulaughing[aseara]

| Marius_1339 a răspuns:

Eu atunci cand ma plictisesc inccerc sa ma expriementez la poker citind diverse articole aici : www.pokeronlineromania.net