| ZaKid a întrebat:

Bacalaureat cu magarii?

3 răspunsuri:
| ZaKid explică:

Sincer nu era necesar 2x post.

| RominaMaria96 a răspuns:

Eu zic sa dai bacul si sa inveti.La magarii nu te bazezi niciodata oricand poti fi in pericol.Si nu cred ca ti-ar convenii sa stai vreo 20 de ani in puscarie.M-ai bine mumcesti din greu pentru 10 milwinking Sper sa ti cont de sfatwinking

| RominaMaria96 a răspuns:

Eu zic sa dai bacul si sa inveti.La magarii nu te bazezi niciodata oricand poti fi in pericol.Si nu cred ca ti-ar convenii sa stai vreo 20 de ani in puscarie.M-ai bine muncesti din greu pentru 10 milwinking Sper sa ti cont de sfatwinking