| love10andra a întrebat:

Bacul la mate este obligatoriu indiferent de profil sau se da la anumite obliecte in functie de profil?
Funda!

Răspuns Câştigător
| xPatriciaa a răspuns:

In functie de profil.
La filologie sau la sport nu dai bacul din mate.Dai romana,istorie si la alegere geogra,bio, logica, filozofie, antreprenoriala, economie.big grin

7 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Pînă acum era obligatoriu. Acum se dă în funcţie de profil. Se schimbă într-una. Dar am auzit că la real se dă sigur happy mate-info şi ştiinţe ale naturii. De ex. la filologie nu se dă.

Seară faină! :*

| Nolkyz a răspuns:

La profilul uman, artistic nu se da.

Răspuns utilizator avertizat
| هوراس a răspuns:

Se da in functie de profilwinking

| FuckSchool a răspuns:

Eu am auzit ca se da in functie de profil happy.

| Lalaloveu a răspuns:

Da este

| diskjocket a răspuns:

Bacul la mate sa da la mate info( m1, adica cel mai greu), la mate-fizica(m2), si la stiinte sociale....asta daca esti la un liceu teoretic...mai sunt si profiluri gen turism si alimentatie unde nu stiu sigur daca se da bac la mate