| canazar94 a întrebat:

Bai,am cumparat bilete la bingo de 300 de lei noi cu cardul tatalui,online,si nu stie, poate afla cumva? am vazut ca la reiinoit si nu i au zis aia nimicnde bilete sau ceva, isi poate da seama? e un card visa de cumparaturi

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Daca cere un extras de cont, da, o sa afle. Daca nu i se pare nimic suspect si nu verifica, ai sanse sa scapi.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se uita pe extrasul de cont afla imediat

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Daca spui ca si la reiinoit si nu i-a spus nimic de bilete e clar ca nu o sa mai afle de ele. Si daca o sa afle nu are de unde sa stie cine le-a cumparat asa ca stai linistitwinking
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| jamal000 a răspuns:

Sigur ca poate afla, fie daca merge la bancomat sa retraga numerar si sa vada ca nu mai are suma de care stia, fie sa faca vreo plata la vreun magazin. Detaliile apar in extrasul de cont, care fie este trimis lunar acasa fie il poate cere la banca pentru a vederea tranzactiile care au fost efectuate!

| BombonelCutezar0rU a răspuns:

Ii zicem noi