| RastaMAN222 a întrebat:

Bai,am nevoia neaparat de un sfat sau mai multe despre "bataie" treaba foarte nasoala e ca nu stiu sa ma bat...si cand eram in scoala generala eram cam cel mai fraier,ma rog, am suportat etc.De vreo 4 luni am o iubita si aseara am iesit cu ea si cu prietenele ei in oras si prin parc sa ne plimbam si au trecut unii care isi bateau joc de mine in generala si m-au injurat si au inceput sa faca misto,dupa asta i-am injurat si eu si a venit ala la mine si mi-a dat un pumn direct in barbie si am cazut pe jos, fetele alea au plecat si iubita mea m-a asteptat pana m-am ridicat si am plecat.De aseara nu mai m-a sunat. Dupa ce ca aveam eu o viata de "cacao cu lapte" mai mi-am luat si umilinta asta GRAVA IN ULTIMUL HAL.Cum dracu sa invat sa ma bat.

7 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Inveti prin bataie. Cand mai esti luat la bataie, riposteaza. Dupa mai multe batai o sa incepi sa te descurci mai bine poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O regula sfanta: Cand esti fraier, nu fi tare in gura.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

Ce doare mai tare, o injuratura sau o bataie in fata prietenei?

Răspuns utilizator avertizat
| teo530 a răspuns:

Incearca sa faci sala sa ai muschi, box sa dai pumni care sa lase lat si amm sa ai o tehnica de bataie.PS noroc cu prietena sa uite situatia asta jenanta sad

Răspuns utilizator avertizat