| JustSimple a întrebat:

Bai deci am dat-o-n bara rau de tot la un test la chimie si asta din cauza unei... care ma tot batea la cap. vreau sa ii spun profei ca din cauza ei s-au intamplat toate astea si sa ma mute in alta banca si poate sa ma asculte sau sa mai dau testul odata. ce credeti? ma va asculta? urgent ca maine am chimia! primul funda

1 răspuns:
| amiileila a răspuns:

Va merge.dar daca nu spune-i mamei tale sa vorbeasca sa te mute din banca si sigur va merge. funda! daca merge...