| anonim_4396 a întrebat:

Bai, deci e complicat. Sunt în clasa a 10 a și m-am atașat foarte mult de o profa de a mea, și nu știu de ce am impresia ca începe sa devina crush ul meu. Știu ca e ciudat și sunt foarte confuză. Pana anul trecut îmi plăcea de un băiat, în fine asta e alta poveste, nu mi mai place de el. Deci, pur și simplu ma simt. Umm. Atrasa de ea? Repet, și mie mi se pare ciudat asta. Adică mna. E super de treaba și ador când ma îmbrățișează, ma simt asa de bine, și când e sa vorbesc cu ea, ma pierd, rău de tot, ma bâlbâi, și chestii de genul și chiar nu știu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Intr adevar e complicata situatia iti da dureri de cap. Draga mea cred ca stii si tu cat e de nepotrivita o astfel de relatie. Daca se concretizeaza, profa isi pierde locul de munca, tu esti minora si de aici si probleme penale- daca se afla numai. Poate esti doar confuza amesteci sentimentul de admiratie cu cel de atractie, de iubire.Zic sa mai analizezi situatia poate nu e crush. In acelasi timp incearca sa ti dai seama daca te atrag fetele -super ok daca e asa- sau doar cu profa ai ceva. Numai bine

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc pentru funda si apreciere!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Visezi cam mult copile!
Scoata-te ca s-a cracanat de ziua si ai salivat destul pe perna!
Visele erotice sunt perfect normale la varsta asta!

| AlexBV2002 a răspuns:

Eu zic sa o lasi moale! E prea mare diferenta de varsta+ca ti-ar putea fi chiar mama! Gaseste-ti fete de varsta apropiata!