| xloverush a întrebat:

Bai fratilor... fetele astea sunt foarte greu de inteles! Am fost de 2 ori intr.o relatie si mereu la despartire mi.au zis ca habar n.am sa ma comport cu ele! desi m-am comportat cat de bine am putut! ce e de facut? oare de ce sunt ele asa? oare la a 3-a relatie tot asa va fi?

Răspuns Câştigător
| LittleMønster a răspuns:

Femeia trebuie sa fie iubita, nu inteleasa!
Incearca sa fi tu insuti si analizeaza putin relatia poate ai gresit undeva.Bafta la urmatoarea relatie!

3 răspunsuri:
| anvis a răspuns:

Normal...

| Diiiaaღ a răspuns:

Sunt poate fite pe sus:p si de asta.....si eu sunt fata dar asta nu inseamna k de fiecare data cand ma desparteam de cineva ii ziceam asa. Sunt suparate din cauza k va.ti despartit.Nu le baga in seamawinking

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor hmm.a 3 a oara e cu noroc.:o neh.
te.ai gandit ca nu te meritau.si ca nu e ta ci a lor ca au prea multe figuri? waiting ia zi.