| PeLeU a întrebat:

Bai fratilor, sa va spun ce mi s-a intamplat...
Am 20 de ani, fac sala de la 16 ani (pot spune ca am un corp superb, am gambe, nu mai spun de biceps si spate), ce sa mai, arat chiar bine, am si 1.85 inaltime...
Am fost si eu la spital ca toti oamenii singur ca sa ma tratez de niste probleme (am fost la urgente si de acolo m-a trimis la receptia spitalului unde sa ma programez,...)
Ajung in spital, urc scarile, dau de un gardian, l-am intrebat unde e receptia, una alta si m-am dus ca sa-mi rezolv problemele.
Cand ajung in fața la receptie dau de 3 fete care se ocupa cu chestiile alea si bai vad o fata frumoasa bruneta ca si mine, nu mai spun ca avea un corp superb...
Bai fratilor, cand am intrebat-o daca pot sa fac o programare pur si simplu m-am **** pe mine de emotii:sad se uita cu niste ochi la mine, ma sorbea din priviri, ce sa mai zic era topita dupa minelaughing).
Mentionez ca purtam masca pana la ochi, dar ea se uita atent la mine incat nu mai stiam ce sa zic...
A inceput sa rada, mi-a facut programare, iar cand sa plec m-a tras de mana, m-a intrebat daca am prietena, i-am spus ca nu si mi-a cerut nr de tel...
I-am dat nr si dupa am plecat linistit...
Intrebarea este de ce mi-a cerut nr de tel, s-o fi indragostit de mine si cu masca pana la urechi?
Daca ma invita in oras, ce sa fac, sa ma intalnesc cu ea, ce dracu fac ca eu ma panichez, imi pierd cuvintele.
Sunt un simplu student la medicina, anul 1 si nu stiu daca am puterea sa ma intalnesc cu ea...
Ce credeti, tipa ma place, dupa cum se uita la mine nu cred ca are mai mult de 22 ani, nu ar fi o problema, dar nu stiu ce sa fac, voi ce ma sfatuiti?
Daca ma suna sa zicem peste o ora, doua ce dracu fac, sa-i raspund?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ii place de tine. Mai treci pe la spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ai mai adăgat lauda aia inutilă, când puteai spune în două propoziții că ți-a cerut o tipă de 22 ani numărul și habar n-ai ce să faci?

Iar, ca fapt divers, cred că dacă arătai atât de bine precum ai descris acolo, nu te-ai mai fi comportat de parcă în 20 de ani, te-o evitat toate tipele cu care ai interacționat vreodată.

| Dana2103 a răspuns:

Bai Peleule, cand am citit intrebarea, chiar voiam sa te iau in serios, da o dai in penibil. Las o moarta ca nu ne intereseaza viata ta.

| StefanChriss a răspuns:

Pai in principiu ai putea s-o lasi mai usor cu lauda de sine, ca sa fim siguri ca o sa mai ai si o a doua intalnire.

| Chetniks a răspuns:

Parca erai a 10-a si intrebai daca sa te duci la sala laughing

| PeLeU explică (pentru Chetniks):

Bro, cred ca incurci sicriele?

| Ineys a răspuns (pentru PeLeU):

Https://www.tpu.ro/......imgur-com/

Nu incurca nici un sicriu. :))