| Francoandrei a întrebat:

Bai oameni buni (baieti in special) vine vacanta si nu am planuri, spuneti-mi cateva idei din planul vostru

1 răspuns:
| DeKoniec a răspuns:

Planul meu? in vacanta plec la munte, cu 3 prieteni, bautura, fete, tongue Noi suntem pe stilul american old school, dar sunt diferite tipuri de petreceri in care te poti simti in largul tau...petrecere in club, la foc de tabara pe plaja, toata ziua la plaja, toata ziua pe partie, cu iubita intr-o cabana in varf de munte ...romantic, sau de ce nu cu familia la un hotel modest