| TanteMarianne a întrebat:

Bai TPU am o problema cat casa de mare.
eu vin destul de devreme la scoala si stau in clasa si ma uit pe telefon (mai avem scoala dimineata )si de cateva zile intra in clasa o tipa obeza care pute, care nu-i din clasa noastra si in timp ce ma uit eu pe telefon ea se holbeaza la mine. mie mi-a fost si-mi este frica sa o intreb de ce vine in clasa mea si dupa efectiv pleaca.
ce naiba e cu tipa asta ciudata?

Răspuns Câştigător
| AndrraEu a răspuns:

Lol. Probabil ca e cam inconstienta de ceea ce face din cauza obezitatii...am avut un coleg asa ca fata asta in 1-4. Ai putea sa vorbesti cu ea despre asta ca nu o sa te muste crede-ma

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Probabil îi era foame.

Răspuns utilizator avertizat
| valentinamarinamary a răspuns:

Poate i-ai facut ceva sau vrea sa-ti faca ceva! laughing) Eu zic sa te transferi rolling on the floor