| antoniaaaa a întrebat:

Bai va mai amintiti de perioada in care ascultam RBD si toata lumea era inebunita dupa ai? de cine anume va placea din formatie? si de ce?

9 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Roberta love struck, imi placea stilul ei din telenovela, chiar daca era cam nebunahee hee. Si are o voce suuuper.

Ce pacat ca s-au despartit straight face.[dar asta e oh go on]

| IonelaNela97 a răspuns:

Dulce Maria,fiindca era frumoasa, simpatica, si desteapta : ]

| PrecioussGirl a răspuns:

Daa :X
si acum mai am melodiile lor, ca amintire.
sincer de toti. pe toti ii ador. iar fetele sunt extreeem de frumoase.

| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Pfuu love struckAsa adoram trupaa :* Era preferata meaa Mi-au placut enorm melodiile lor :d Mie una imi placea de Dulce happy

| Crystynyk1 a răspuns:

Roberta imi placea mult,mult, mult, mult Pt ca semanam foarte mult cu ea Vocea asemanatoare Cateva trasaturi fizice.

| Libelle a răspuns:

De Poncho, acum habar n'am de ce.Eram innebunita dupa Tu amor si melodia de la inceput...

| antoniaaaa explică:

Mie cel mai mult imi placea de anahi:X:Xlove struck era asa o fetita rasfatata:X:Xlove struck o adoram

| NoMoreRegrets a răspuns:

RBD :X Mie una imi placea de Poncho si Anahi. Imi placea relatia lor + melodiile. Dar pana la urma cei 6 aveau ceva aparte cu care ne-au cucerit in perioada aia happy

| roxanica_9690 a răspuns:

Si mie tot anahy imi placea o adoram:X:X:X ma vopsisem si blonda doar sa fiu ca ea:X:X:X