| AnemonaP a întrebat:

Bai,vreau sa imi schimb numele pe facebook,am depasit limita,am trimis cerere de schimbare de nume,nici acum nu mi-a confirmat,si am incercat si cu,,contul meu a fost spart" dar nu imi aparea la nume,trecea peste nume, ce sa fac? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

6 răspunsuri:
| farsoareaehheee a răspuns:

NU te supara dar "BAI" sa-i zici mamei tale, prietenelor tale nu unor oameni de la care vrei si raspuns la o intrebare ADRESEAZATE MAI FRUMos

| farsoareaehheee a răspuns:

DRAguta eu nu m-am dat desteapta acolo am gresit fiind coplesita de prostie si lipsa de bun simt ti-am dat un sfat Te pup

| AnemonaP explică (pentru farsoareaehheee):

Pacat ca dai sfaturi lipsita de bun simt...

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Buna intra la setarile generale ale contului si dai acolo la nume si il scimbi cum vrei

| AnemonaP explică (pentru alexutzascumpy91):

straight face,am specificat ca am depasit limita!