| ninutza_1138 a întrebat:

Baiat cu oki albastri parul castaniu 13 14 ani si singur

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai rosii de vanzare? Ca n-am ce sa pun pe pateubatting eyelashes

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ai spus ce doresti? ai dat detalii despre tine! ce cauti biberonul? sau o cauti cumva pe mamica?batting eyelashes

pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Deci nu-i sigur cati ani are laughing?

dar intrebarea happy? confused

| traficanta a răspuns:

Si intrebarea care e?

| Fillaide a răspuns:

Si ce vinzi? camion? laughing

| AnaisC a răspuns:

Ubita'/Ubitu' ce-ai fii, mancatia-si eu achii tai ca sa vorbim asa ca la tine acasa. Asta nu e site-ul potrivit. vrei matrimonuiale du-te pe... Centura ca acolo sigur gaseti tot ce vrei si ce nu vrei...Peace

| Alle_1389 a răspuns:

Mdea!?
Matrimoniale cauti?
Cred ca ai gresit adresa frateee.
Cautati "perechea"
Altundevaaalaughing

| Adredemesconf a răspuns:

Pe post de bona sau ce?

| ioana181 a răspuns:

Si ce sa facem cu el? 13 sau 14 ani... e nehotarat.

| Evaa a răspuns:

Ai gresit site`ul tongue

| shtephie a răspuns:

hee hee Intrebarea?

| anka a răspuns:

Te crezi la matrimoniale?

| M.madallina a răspuns:

Fata ochi caprui par castaniu singura laughing, ai inceput sa-ti cauti iubite pe net?!laughing

| mada_9093 a răspuns:

Hey! nici eu nu vad intrebarea dar. nici nu pot sa spun ceva serios 14 sau 13(e important ca un baiat cu parul castaniu si cu ochii verzi nu e bine sa il ratezi):-p

| PinkY a răspuns:

Si...vinzi tractor?

| purpleice a răspuns:

Asa si, ok si ce sa-ti facem noi, nici macar nu stii ce varsta ailaughing-13 14 ani, hotaraste-te. a stai ca am inteles poate a zis asta ca sa ne descriem fiecare:fata, par saten, ochi verzi, 14 anilaughingrolling on the floorin fine in cazul in care te-ai ratacit, nu e site de matrimonialewinking

| madia a răspuns:

Si? Te lauzi? Sau cauti ceva?!

| YepIsSuspended a răspuns:

Ai moaca de boulaughing

| vivigirl a răspuns:

Aha. ------>>> Asta nu e site de matrimoniale [-x.

| Lola_6438 a răspuns:

Mergi la matrimoniale.laughing

| Tomy_3330 a răspuns:

Nu intelegeti. Vrea o bonalaughing

| maduuuu a răspuns:

De cand TPU e site pentru matrimoniale?

| greencookie a răspuns:

Fata cu ochi caprui-verzi parul saten cu reflexii roscate 16 ani tot singura big grin

| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| denisa20 a răspuns:

Zici ca e un anunt la copii disparuti.straight face. Mai inainte de toate hotarastete cati ani ai si apoi verifica pe ce site pui intrebarea...
Ps. Daca esti din Pitesti ma ofer eu ca bonabatting eyelashes.