| pisi_8073 a întrebat:

Baiatul de care imi place stie ca imi place de el! Dar eu am o mica problema: sunt FOARTE, FOARTE timida si debea daca pot vorbi cu el!

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai atunci incearca sa nu vorbesti prea mult, cand il vezi zambeste'i si uita'te adanc in ochii lui, chiar daca rosesti. Daca e un baiat cu bun simt, va aprecia culoarea obrajilor tai si nu va incepe cu mistouri. Multi baieti cred ca o fata ce roseste e draguta, una timida, la fel. Bineinteles ca multi prefera tipele tupeiste, dar nu ai cum sa transformi peste noapte o timida intr'o tipa plina de incredere. cand il vezi trage aer in piept si baga'te cu el in seama, nu te va musca, sau incearca sa vorbiti pe mess. Si nu vorbi chiar din primele minute despre acel subiect pentru ca te vei pune intr'o postura nu tocmai placuta. Sau...ca sa arati ca chiar il placi, du'te si ia'l de mana, sau pupa'l, sau chiar saruta'l(toate 3 DOAR daca stii ca te agreaza, sau ca te considera draguta) pentru ca de la o fata timida, chiar ar fi un act de curajlaughing. SUCCES
Take carepeace sign

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Invinge-ti timiditatea daca intr-adevar ai sentimente puternice.Esti sigura ca te place?