| denizuk28 a întrebat:

Baiatul de care m-am indragostit se fereste de mine si nu ma mai saluta. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Daca esti cu el, eu cred ca inseamna ca vrea sa te faca sa intelegi ca relatia voastra s-a terminat! sad Iar daca nu, iti arata ca nu il interesezi si sa il lasi in pace! Imi pare rau, vor mai fi altii!winking Capul sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa te faci ca nu-ti pasa...treci pe langa el ca si cum nu-l vezi, salut-o pe persoana de langa el si pe el nu, zambeste, fii vesela. Exista o posibilitate ca dupa toate astea sa te caute el pe tine, sa se cam intoarca roatahappyiar daca nu, nu ai pierdut nimic din contra ti-a aratat ca nu te merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... am aceias problema sad