| Rendlix16 a întrebat:

Baiatul pe ca il iubesc imi scrie foarte des dar in realitate personal de loc prietenii luia imi zic mereu ca el ma place dar el numi zice nimic despre asta?

4 răspunsuri:
| SmartLier a răspuns:

Daca prietenii lui zic ca te place poate ca au dreptate si lui ii este rusine sa iti zica. Daca vrei un raspuns de la el il poti intreba daca tot vorbesti cu el.

PS: Ce intrebare e asta?

| Lorena7712 a răspuns:

Oricum nu ti-ar zice asta! Nici tu nu cred ca ai da cu gura peste tot cand placi pe cineva. Daca zic ca te place, este posibil happy

| ℓαυяα a răspuns:

Poate e timid thinking daca ai incredere in prietenii lui, si crezi ca nu te mint, fa tu primul pas happy

| mimiwewem a răspuns:

Pentru că e timid, și îi este rușine.