| dulse a întrebat:

Baiatul pe care il iubesc poate fi insfarsit al meu dar trebuie sa aleg dintre prietena mea si el(prietena mea este impreuna cu el) ei doi inca nu sau sarutat pentru ca el a aflat ca are un microb in gat care se poate lua si ii este frica sa o sarute (eu daca vreau as putea sa ii despart pentru ca, cand ea s-a pus cu el lui ii placea de mine si mie de el) pe cine sa aleg?

5 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Pe prietena. Pentru ca daca e in stare sa se desparta de prietena ta pentru alta, inseamna ca asa iti va face si tie cu o alta prietena, care s'ar putea sa il aleaga pe el. El e un baiat. Baietii trebuie apropiati si tinuti la o oarecare distanta. Prietenele le tii cat mai aproape de tine.

| TheZozotex a răspuns:

Bai copiilaughing Duceti`va si uitati`va la desene si lasati iubitele/iubitii de la 12 anilaughing

| dulse explică:

Oricum se va desparti de ea pentru ca are un microb in gat si daca o va saruta il va lua si el dar cred ca ai dreptate

| dulse explică:

Pentru. TheZozotex nu am 12 ani am 14 ani

| juliet a răspuns:

Pai dragostea e una, prietenia e alta, si daca tu ai fi trait viata mea, unde fericirea nu exisa si unde la romana habar nu ai nimic de anul trecut, ar fi mumai un baiat ce sa iti produca mai multa sugerinta. DAT O IUBIRE O POTI INTALNI INTR-O ZI. DAR O PRIETENA O GASESTI IN ANi! DAR SO LUAM ALTFEL: tu sa fi in locul prietenei tale. Totul e perfect pana cand asa zisa ta pietena te desparte de el. CRED CA TEAI SIMTI TARE RAU...