| MicutsaRu a întrebat:

Baiatul pe care il plac are prietena oare ce are daca eu il chem la o plimbare si as vrea sa il sarut oare ar vrea sa o lase pe fata aia si sa fie cu mine?(el stie ca il plac)big grin

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Acuma depinde de el. Noi nu stim cum va reactiona... Incerca si vezi ce iese happy.
Succes.
Ciaohappy

2 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Dc sa ii desparti? aa ca sa fii tu cu el.dar gandeste-te la fata aia cat o sa sufere. poate au avut o relatie lunga si din cauza ta sa se desparta? Stai pe blat, incearca sa fii cu el atunci cand o sa se desparta de prietena luihappy

| BelieveMe a răspuns:

Sincer pune-te in situatia prietenei lui si gandeste-te ca nici tie nu ti-ar conveni daca ar veni acum cineva sa te desparta de prietenul tau.Dar daca il placi cu adevarat incearca sa afli cum decurge relatia lor, daca schioapata poti sa vorbesti cu el despre asta si sa vezi daca ar vrea sa o lase.