| justsmile8 a întrebat:

Baiatul pe care il plac i-a dat unei fete o palma peste fund.Inseamna ca o place?

Răspuns Câştigător
| iuly92 a răspuns:

Pai...nu mai conteaza daca o place sau nu..chestia e ca un baiat cu bune maniere(ca sa zicem asa) nu face gesturi de genul! Meriti ceva mai bun! happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca o place, a vrut doar sa atraga atentia sau poate a vrut s o enerveze [unele fete nu suporta sa fie palmuite peste fund]

| Sociopat a răspuns:

Nu.Inseamna ca-i un bou si ar trebui sa uiti de el.

| justsmile8 explică (pentru Sociopat):

Stiu.Asta si incerc.Mersi.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna kiss
Da inseamna ca o simpatizeaza si o considera ''buna''.
Dar asa sunt majoritatea baietilor la varsta asta, habar nu au ce vor si e vai de ei.

| JAYBEE a răspuns:

Daca iti place de un anume baiat trebuie sa ii spui pe fata, nu doar sa il urmaresti sa vezi ce face, cu cine umba, pe cine saruta.
daca i-a dat o palma peste fund inseamna ca o place dar nu asa de mult incat sa inceeapa o relatie cu ea.

pup si fii mai indrazneaza ca nu ai imic de pierdut }{