| Avril:x a întrebat:

Baiatul pe care il plac, mi-a spus pe messenger ca si el ma iubeste si mi-a spus daca vreau sa fim impreuna si a spus ca se va desparti de actuala prietena ca sa fie cu mine...Insa nu stiu sigur daca chiar ma place, pe mess asa imi spune cand suntem impreuna si cu alti prieteni imi acorda atenti insa nu stiu cum pot sa il testez sa aflu sigur daca ma place. Din ce vam povestit ce credeti sau cum credeti ca ot sa il testez?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca merita o sansawinkingPana la urma nu ai nimic de pierdut happyDaca se poarta bine cu tine si daca u ai vazut ca s-a despartit de prietena lui atunci e clar ca te iubeste love struckwinkingVorbeste cu el, spune-i ca vreti sa fiti impreuna si gata. O sa vezi pe parcurs ce se v-a intamplawinking
Eu cred ca te iubeste big grin

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Intreab-o pe prietena lui actuala ...ca l=o fi testat si ea...si asteapta-te sa te intrebe si pe tine, la randu-ti cineva... Vorbind serios acum, sa stii ca dragostea n-are nevoie de teste... Cea adevarata, vreau sa spun... dar, fiindca presupun ca esti foarte tanara, joaca-te de-a testul pana o vei intalni...atunci nu-ti va mai fi gandul la teste.Mult noroc.

auran
| auran a răspuns:

Pai tu ce crezi?!
...are prietena si vorbeste cu tine pe mess...sentimentele trebuie sa le arati nu sa le visezi...indreapta-ti pasii in alta directie...

auran
| auran a răspuns:

Sa despartit pentru tine?

auran
| auran a răspuns:

Dupa parerea mea asta nu denota prea multa increde... daca in viitor ii va placea alta fata o sa se desparta si de tine pentru ea si tot asa...nu vreau sa te deceptionez (presupun ca esti mai micuta) dar pustii in general cauta aventura pana la o anumita varsta (nu inseamna ca dupa nu o sa mai aiba si alte aventuri)...eu zic sa ramaneti la faza de prieteni - nu trece la cea de iubiti...hotararea iti apartine oricum...succes si sa fii iubita!

| cristi27 a răspuns:

Eu zic sa nu fi asa sigura ca s-a despartit pentru tine, poate ti-a zis tie asa ca sa iti creasca inima, eu zic sa ai grija cu el ca peste un timp da de alta fata si asa ii zice si la aia, ca s-a despartit de tine pentru ea...cauta si tu ceva mai bun sa nu ai de suferit...parerea mea acum tu stii mai bine

| Claudiu_7827 a răspuns:

Tu nu stiai ca uneori baietii asa incearca sa agate o fata? Cum sa se desparta actuala prietena daca nu o are? A spus asta sa te impresioneze, sa vezi tu ca tine mai mult la tine decat la ea.

Sau sa spunem ca ar avea o prietena, pune-te tu in locul prietenei lui? Poate ea il iubeste. Tie ti-ar conveni sa se desparta de tine pentru o alta fata? Poate mai ramai si cu sechele. Gandeste-te bine ceea ce faci pentru ca sunt foarte multe posibilitati.
O data intrata in asta, e mai greu sa iesi>SPOR

| Avril:x explică:

Auran baiatul s-a despartit de fata respectiva..prin asta ce sa cred ca chiar ma place si vrea sa fie cu mine:S

| Avril:x explică:

yes

| Avril:x explică:

El a vrut de mult sa fie cu mine insa a crezut ca nu il plac si ca il voi respinge

| Avril:x explică:

Multumesc!

| Cosmin a răspuns:

Sincer, eu nu prea as avea incredere in asta chiar dloc! Unii baieti sunt foarte perversi si le place doar asa, sa se joace cu fetele, femeile, intelegi? Si pe urma se fac k nu stiu nimic! Poate baiatul asta chiar vb serios, dar sansele sa fie asa sunt destul de mici! Sfatul meu este sa iti vezi de viata ta, k baieti sunt p toate drumurile, sincer!

| Deea_8310 a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas, sa se desparta de prietena lui si dupa aia mai vedem noi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miaspus cineva ca daca scrii la tota lumea nopte buna bufoasa si apesi f2 vei afla dc te place/ penibil dar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi.in 1 rand intreaba-l ce gusturi are 2 sarutal 3 f*tel...tonguetonguetongue