| Kaz3kag3 a întrebat:

Baieti am un windows sp2 curat incerc sa instalez si cand imi apare negru si se incarca windows si inta pe el apropo am un vindows cu licenta ce sa fac? cum pot sal booteze pcu meu?

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Stai ca nu am inteles ce problema ai. Cred ca vrei sa zici ori safe mode or acel mod de boot. Cand iti arata imaginea de la Hardware (eu am ASUS, deci apare o imagine pe violet/albastru) si iti zice sa apesi un anumit buton sa intri in boot. Cred ca intri cu Delete sau F12, iar pentru safe mode dai F8 dupa imaginea de hardware (cel putin asa cred ca se numeste).
Dar totusi, da detalii mai amanuntite. Ce vrei de fapt? Sa instalezi un nou windows?

| Kaz3kag3 explică:

Numi buta CDUl acum mil boteaza