| sebastian123123123123 a întrebat:

Baieti astept raspunsul vostru! Uneori pierd in fata fetelor la chestii atletice ( lupte,football,skandemberg, etc.).Mi se pare jenant si chiar umilitor deoarece BAIETII AR TREBUI SA FIE MAI PUTERNICI CA FETELE MEREU. Nu stiu cum sa imi recapat stima de sine. I s-a mai intamplat cuiva asta? Si daca DA cum te-ai simtit mai bine? Ai invins-o? Eu am numai gandul de a o invinge ca sa ma simt mai bine! CE SA FAC?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce orgoliu tâmpit. Nu este o regulă. Și să te facă o fată la activități fizice, ori e foarte bine pregătită, ori ești tu o mu.iere, și asta e vina ta.

Răspuns utilizator avertizat
| sebastian123123123123 explică:

Apropo am 13 ani daca asta conteaza macar putin sa imi dati raspunsul.