| ingerashhhh a întrebat:

Baieti, care sunt complimentele pe care vreti sa le primiti de la fete, cred eu ca va place sa fiti complimentati, care ar fi acestea? V-ar place sa primiti un cadou de la iubita? Daca da, cam care sa fie acesta?

2 răspunsuri:
| Noveron a răspuns:

Eu cred ca normal baietii ar trebui sa complimenteze fetele si la cadou doar dragoste

| Sabinutza16 a răspuns:

Si baieti trebuie sa fie complimentati pentru ca si ei sunt oameni si, si ei au nevoie de putina afectiune si o vb buna! Zi din cand in cand ca arata bine sau iti place tricoul lui iar daca vrei sa-i spui ceva din suflet spune-i cai destept, istet, etc. dar ai grija difera de la un baiat la altul ce vrea sa auda deci nu te baza pe ce iti zic alti!happy si cu cadourile la felhappy