| Eff a întrebat:

Baieti, ce ati alege?
Genul de fata care poarta tocuri si decolteu?
Sau tenisi si blugi?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Din cele 2, aleg al doilea. Imi place naturaletea, displac fitele. Stii tu, eleganta se poate exprima si prin simplitate. Si chiar foarte bine.

16 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Tenisi si blugi!
M-am saturat sa vad in ultima perioada fete grase pe tocuri si cu decolteu!

| Silvia a răspuns:

Mie mi-ar placea a doua varianta, sunt fata si nu-mi place sa fiu prea elegantalaughing.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Genul de fata care poarta blugi si pantofi cu toc!(Scuze ca m-am bagat si eu neintrebata!)

| User a răspuns:

Nu prea conteaza chestia asta.

| Sἶrenἶa a răspuns:

AHHa. tenisi si blugi.love struckxxx

| gabryel a răspuns:

Tenisi si blugi dar sa arate si bine la fata

| silverfaith a răspuns:

Sincer o fata care sa arate bine si pe tocuri si decolteau si una care arata bine si in blugi si addidas!

| pedaladeacceleratie a răspuns:

A doua varianta... de obicei fetele care poarta tocuri si decolteu sunt si machiate strident. Si eu urasc asta!

| imiplacemov a răspuns:

Vezi ca pot fi dragute amandoua. Asta depinde cel mai mult de caracterul fiecareia. Trebuie sa fi tu ca sa te placa cineva, nu sa te schimbi doar ca sa ii faci pe plac. Trebuie sa te simti bine in pielea tahappy

| BRG a răspuns:

Normal că genul de fată care poartă tocuri, nu neaparat decolteu dar tocuri da, o femeie este deosebit de frumoasă și elegantă întru-n pantof cu toc înaltși vîrf ascuțit.

| NEC a răspuns:

Hmmmm cred ca tenisi si blugi

| vladd94 a răspuns:

Cred ca un pic din amandoua ar mergehappy
depinde si de atitudinetongue

| dydy22 a răspuns:

Eu as alege o fata care poarta tenisi si blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde de atitudine ei. Tinuta difera in functie de ocazie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este ca o fata arata de o mie de ori mai bine pe un toc dar depinde de accesorii, coafiura, machiaj nu doar de tenisi sau tocuri sau decolteu sau blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenisi si blugi