| ღÐeeaĠoneČrazyღ a întrebat:

Baietibatting eyelashes, ce ati alege? O fata inteligenta si mai plinuta, sau slabuta si mai ...proasta putin?batting eyelashesDau Funditakiss

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Chiar daca sunt fata, imi voi spune si eu parerea.

Nu conteaza daca e plinuta sau slabuta, frumoasa sau urata, conteaza sa te intelegi tu bine cu ea si sa va distrati impreuna. Daca intr-adevar o placi vei uita de aceste detalii de fizic.

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna, sunt fata insa cred ca pot sa-mi dau si eu cu parereahee hee
Daca ar fi sa fiu baiat as alege o fata mai plinuta si mai inteligenta decat una cu care nu as putea purta o discutie.

Fundita?

| ambutisare a răspuns:

Zic doar ca din grasime mai poti da jos, dar din prostie nu prea laughing

| Clever a răspuns:

Atata timp cat ma face sa-mi doresc sa fiu in preajma ei nu cred ca ar deranja aspectul fizic daca nu este unul exageratbig grin

| koby a răspuns:

Poi sincer sa fiu... daca este slabuta si putin mai proasta merge dar sa nu fie prea proastalaughing) iar despre fata plinuta sa nu fie prea mica de inaltime laughing Chiar nu stiu...treabuie sa ma ghidez dupa mai multe criterii. As alege fata slabuta(dar nu prea)