| kkiddu a întrebat:

Baieti ce prefera? Fetele scunde sau inalte? Eu am doar 1.63 cm si mi-se pare ca sunt prea scunda.Voi ce ziceti?

10 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Gusturile difera, iar daca unui baiat ii place cu adevarat de tine nu o sa-l deranjeze ca esti scunda, respectiv inalta, poti purta tocuri sau haine cu dungi verticale care alungesc optic silueta.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Gusturile nu se discuta! Fiecare cu ce ii place.
Eu unul prefer fetele mai scunde decat mine. (Mai mici de 1, 83 )
Atata timp cat va place unul de celalalt atunci inaltimea nu o sa mai conteze prea mult, o sa fii prea orbit de sentimente ca sa mai tineti cont de ea...
Eu mi-am spus doar parerea.M-as simti rau ca acea fata sa fie mai inalta decat mine, atata tot.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. Este o chestiune de gust. Stai calma, nu vei ramane fara pereche si nu esti foarte scunda... daca ai fi avut 155cm atunci te-as intelege

| Happyjump a răspuns:

Depinde de baiat si de asemenea si de inaltimea lui, unora le plac fetele mai scunde, ca nu se mai pun in genunchi, alții prefera fetele mai înalte, sa fie fundul mai accesibil, oricum cand esti fata nu e importanta inaltimea, poti folosi niste tocuri.

| Ciumpi35 a răspuns:

Scunde :3 Cel puțin eu le prefer. Fiecare cu gusturile lui. big grin

| AnarchyUK a răspuns:

Așa cum fetele au înălțimi diferite (mai scunde, mai înalte, ș.a.m.d.), și băieții sunt diverși. Deci, din acest punct de vedere, nu vei rămâne niciodată fără pereche.
Apoi, preferințele sunt diferite. Ai o înălțime normală și deci indiferent la ce fel de băieți te gândești, din acest punct de vedere n-ai de ce să-ți faci griji.

| Crisk a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui!
SI eu am 1, 63 si totul e ok, nu conteaza inaltimea, sau varsta, asta e!

| Ioana300 a răspuns:

Daca ti se pare ca esti scunda gandeste-te ca eu am 1, 54 si nu mai am sanse sa cresc rolling on the floor multor baieti li se pare mai dragut ca o fata sa fie scunda+ ca poti purta orice fel de tocuri rolling on the floor

| CatalinFTW a răspuns:

Depinde de fiecare baiat happy Mie unul imi plac fetele mai scunde cu cel putin 5 cm decat mine happy De asemenea cu toate ca nu sunt "rocker" sau nu ma uit la anime si chestii din-astea, sunt atras de rockerite sau fetele cu parul roz / albastru / verde happy Fiecare baiat are preferintele lui happy

| LotruNegru a răspuns:

E destul de ok... Părerea mea este ca o fata perfecta are 1, 65-1, 70 eu având 1, 80.