| SnYcK3rS a întrebat:

Baieti cu ce va epilati in zona intima? Eu sunt putin mai paros si am par si pe testicule dar si la baza penisului

Cu ce va faceti?

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Foloseste crema nu doare dar poate contine substante care in contacu cu pielea pot duce la iritatii-Cel mai indicat ar fi sa-l tunzi dar foarte mic -Daca-l tunzi eviti si iritatile, riscul de a te taia, mancarimile cand parul creste.Acum depinde cand faci sex cum te vrea prietena -Cheliuta sau cat de cat acolo-Fundita?:-D?

| Axys a răspuns:

Sal te poti epila cu bigul tongue, daca e mare happy... dar daca te epilezi cu bicul trebuie s alesi o perioada de ca daca te vei epila zii de zi s-ar putea sa te irti as aca foloseste bicul de 2 ori :d

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare atentie la unele creme depilatoare, citeste foarte bine indicatiile de aplicare ca eu a trebuit sa stau cu punga de gheata pe testicule din cauza usturimii

| MisterRip a răspuns:

Masina de tuns, sau crema depilatoare