| anonim_4396 a întrebat:

Baieti...cum pot sa impac un tip? Daca l-am suparat cu ceva? E doar un prieen nu iubit sau ceva. Nu stiu daca o sa ma ierte, dar ce ar putea sa ma ajute? Nici macar nu-mi spune ce am facut ca sa il supar as vrea macar sa-l fac sa-i mai treaca putin cat sa imi explice. Mersi.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nimic,da-i pace. Face cu mult mai mult decat 1000 de scuze/cuvinte... daca considera necesar o sa-ti spuna mai devreme sau mai tarziu...sau niciodata.