| BuBuLyNa a întrebat:

Baieti descrieti-mi fata perfecta(culoarea ochiilor, inaltime, culoarea parului, imbracamintea, kg, parul scurt, lung, cret, lins, cati ani sa aiba, unde sa lucreze sau eleva unde?, masuri90-60-90)cele mai bune primesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata perfecta este iubita mea... Insa cand am ales-o nu am cautat frumusetea cu care ma eclipsit, ci pentru caracterul ei, asta cred ca e cel mai important cand vorbim de femeia perfecta.
Aspect nu prea ma pricep sa descriu femeile, eu prefer sa ma bucur de frumusetea lor: par blond, ochii albastri-verzi, masuri: 86-61-89(parca), inaltimea este foarte importanta, prefer femeile mai inalte deoarece si eu sunt destul de mare, ea are 1, 75 m, imbracaminte asa cum imi place mie, are 22 de ani iar varsta pentru femeia perfecta cred ca este cea mai importanta; cu cat suntem mai aproape de varsta ne intelegem mai bine, imi intelege nebunia, fericirea, tristetea; este fotomodel si ce ma bucur cel mai mult ca nu este romancalaughing
Femeia perfecta pentru mine reprezinta comoara din viata mea, pe care am cautat-o atatia ani si pe care trebuie sa o pretuiesc ca ochii mei din cap. Frumusetea este doar a ei, insa dragostea nu poti sa-i iei. Nu poti sa ii furi zambetul atunci cand iti priveste chipul, nu poti sa ii stergi atingerile atunci cand iti vrajeste trupul. Nu poti ca 2 secunde sa n-o privesti, dupa ochii te topesti.
Reprezinta steaua de pe cer cand restul' apun, reprezinta soarele meu din noaptea intunecata, reprezinta luna ce vegheaza somnul meu, mantaua ce ma protejeaza in noptile pustii cand frigul singuratatii vrea sa-mi acapareze inima.
Este cerul meu senin atunci cand ii mangai parul balai, ma pierd in ochii ei atat de sinceri si ma regasesc pe ale ei buze mirosind a flori de mar. Atingandu-i cu atata delicatete pielea fina ce se scalda in apa de izvor.
Cred ca te-am convins ca femeia perfecta e unica, la fel cum luna este pentru cer, e doar una...

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fata perfecta ar fi una nebagata in seamawinking.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da...cum a zis maryus 37: Fata perfectă sunt persoanele dragi nouă, cele pe care le iubim. "Frumuseţea e în ochii privitorului."
De aceea, eu o voi descrie pe fosta mea prietenă...nu e chiar perfectă, dar totuşi îmi mai este dragă deşi a trecut ceva timp de atunci: Părul să fie cam şaten deschis, să fie lung puţin mai jos de umeri, nici creţ nici lins. Privirea să fie o privire inocentă, chiar naivă, cu ochii căprui care dau spre verde. O gură obişnuită să zâmbească, dar care să arate bine şi atunci când este tristă sau nervoasă. Cât despre măsuri, nu am astfel de preferinţe doar să fie bine proporţionată. Ultima a avut cam 1. 70 (poate chiar mai puţin), cam 50 de kg şi o oarecare nătângie în statura care îi stătea aşa de bine...laughing
Gata cu visarea. Concluzia este că pentru fiecare fata perfectă este cea pe care o iubim în momentul de faţă.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu am un stereotip pe care-l urmaresc... Imi place faptul ca ma suprinde cu trasaturile ei la care nu m-am gandit niciodata si care puse cap la cap o fac foarte atragatoare happy Daca as cauta o anume tipa... cred ca as pierde jumatate din frumusetea relatiei tongue
Numai bine, Shinwinking

| cucu a răspuns:

Fata perfecta nu are legatura cu ce ai insiruit u aici. fata perfecta trebuie sa fie sincera cuminte si intelegatoare.

| Klara a răspuns:

Eu nu-s baiat, dar sa zicem ca dupa mine o fata perfecta ar arata cam asa.
Ochi verzi, parul lung si cret, saten sau blond inchis, n-ar conta stilul de imbracaminte, destul de inalta, pana in 55 kg, sa aiba in jur de 20 de ani, nu conteaza unde lucreaza

| LaMisto a răspuns:

Nici eu nu sunt baiat dar fata perfecta trebuie sa fie:

Inalta in jur de 1. 70 +tocuri de 10 =1. 80laughing

BRUNETA, ochi negri, pielea fina exact ca in pozele photoshopate, par lung, de preferinta drept cu breton, fata ovala...sa arate bine si machita si nemachiatabig grin

Varsta: 19-20 de ani

Picioare lungi, sani bombati, fund (criminallaughing) ) sa nu fie anorexica (ca te lovesti de oase)laughing)

Sa lucreze unde o duce capul big grin

| Aly07 a răspuns:

Conteaza mai putin cum este in exterior, ci cum este in interior (sufletul) happy.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate mult ai mai scris mai fa o pauza nu te doare mana:O:O:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fata perfecta este. Cu ochii albastri, inaltime 1-20, culoarea parului saten, imbracaminte frumoasa, kg 20, parul scurt lins, varsta de 9 ani,

| Emeraude a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Dupa cum vezi, fiecare baiat a descris altfel fata perfecta, dar toti au fost de acord ca ea este cea pe care ei o iubesc...nu ne putem alege chestiile astea, aici intervine mana destinului si cate putin si din slabiciunile noastre...happy
Spun asta pentru ca se aplica si in cazul baiatului perfect.