| Ionut a întrebat:

Baieti pe la ce varsta a inceput sa va dea barba in laterale? si daca exista ceva ce indeseste parul pe fata, (ex : fast food indeseste parul, doar un exemplu, nu stiu daca e adevarat ) infine.

Răspuns Câştigător
| KefDeKef a răspuns:

Salut.
Am aproape 17 ani si ma barbiresc din clasa a9a(actual trec a11a).
Acum am ajuns sa am barba si pe gat.si pe fata ca un om matur.Fiecarui barbat incepa sa ii creasca barba pe la 16-17, dar mai sunt si cazuri in care te dezvolti mai devreme de aceasta varsta, cum a fost si cazul meu.
Stiu ca existau niste solutii cu care iti dadeai si isi crestea, dar nu stiu foarte multe.Bata!

2 răspunsuri:
| andreimazureac a răspuns:

De la 15 ani mi-a crescut mustata si dupa aia cu incetul a crescut si in laterale si pe gat.Acuma am 17 ani

| ra1ntags a răspuns:

Furdu,Toma here, eu zic sa ai rabdare ca o sa creasca cu timpul si ai sa te saturi sa te razi tot timpul big grin Good luck!